Technolog provozní - obrábění / Strojírenští technici technologové, normovači

FirmaBRANO a.s.
ÚvazekHPP
Mzda28 000 Kč až 35 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

POŽADAVKY
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- velmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci a technických normách
- znalost technologie obrábění, kreslení výkresů a programování NC strojů (soustružnická
frézovací centra) s využitím CAD a CAM systémů (Autocad, Alphacam)
- znalost práce na PC - MS Office, AutoCad, Unigraphix NX
- znalost AJ, mírně pokročilá
- ŘP sk. B
- řídící a organizační schopnosti
- zodpovědnost, spolehlivost, rozhodovací schopnost, samostatnost, flexibilita
- důslednost, komunikativnost a umění jednat s lidmi, týmové chování
- schopnost realizace změn ve výrobních procesech

NÁPLŇ PRÁCE
- zpracování technologické dokumentace pro výrobu obráběných dílů
- tvorba postupů, návodek a předpisů dle požadavků vývoje pro účely výroby
- tvorba programů na NC soustružnická a frézovací centra
- optimalizace výrobních procesů (především obrábění - výběr a zkoušky nových nástrojů)
- změnová řízení, udržování technologické databáze
- určuje normy spotřeby času a jejich aktualizaci, dohled nad jejich dodržováním
- sleduje trendy ve vývoji nových technologií, strojů a zařízení
- tvorba výrobních a logistických toků
- spolupracuje na zavádění principů štíhlé výroby
- spolupracuje při přípravě a provádění FMEA
- spolupracuje při všech auditech včetně certifikačního
- úzká spolupráce s interní výrobou
- spolupráce při kontrole

NABÍZÍME
Zázemí stabilní české společnosti
Pravidelný, stabilní výdělek
Základní mzdu, prémie a příplatky garantované kolektivní smlouvou
Možnost dalšího vzdělávání
Zaškolení nových zaměstnanců
Příspěvek na životní a penzijní pojištění po zkušební době
až 6 dnů dovolené nad rámec zákoníku práce
Příspěvek na závodní stravování
Věrnostní příspěvek
Vlastní rekreační zařízení www.brans.cz
Příspěvek na dětské rekreace
Příspěvek na sport, kulturu, vzdělávání až 24 000,- Kč ročně

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Práce s PC - autocad
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Na Račanech 100, Jilemnice, 51401, Česko
mzda, plat (hrubý):28 000 Kč až 35 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody: Příspěvek na závodní stravování Věrnostní příspěvek Vlastní rekreační zařízení

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:BRANO a.s., IČ: 45193363
datum zveřejnění nabídky práce:19. 04. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Anna Volencová
telefon:604 297 724
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma BRANO u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 28 000 Kč až 35 000 Kč ; Benefity a výhody: Dovolená navíc, Zvláštní prémie, Jiné výhody: Příspěvek na závodní stravování Věrnostní příspěvek Vlastní rekreační zařízení, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Na Račanech 100, Jilemnice, 51401, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.